FANDOM


Dzień dobry i witam w czwartym odcinku mojego programu. W tym odcinku będzie najgorsza gra o ciężarówkach, czyli big rigs.

Najgorsze Gry Wszechczasów - INTRO 100:21

Najgorsze Gry Wszechczasów - INTRO 1

Twórcą gry big rigs jest firma GameMill publishing. Na szczęście ta firma zrobiła tylko jedną grę o ciężarówkach i nie ma sequela tego krapa.

Meni tej gry prezentuje się zajebiście, oczywiście w ironicznym znaczeniu. W opcjach nie mamy wiele do robot. Hmmm, ciekawe kiedy znajdę grę w której mamy coś do roboty?

W grze są teoretycznie cztery samochody, które różnią się tylko teksturą i dwie ostatnie nie działają, przynajmniej na moim kompie, po prostu go windows zwala.

Tak samo jest z trasami, ostatnia nie działa tylko przenosi nas do pulpitu.

Na początku jazdy słyszymy - tak, nic nie słychać i nie ma żadnego dźwięku w tej grze. Ale czekajcie, dlaczego nasz wróg stoi i się nie rusza? W jednej trasie znalazłem chorego buga. Po prostu sami zobaczcie

[demonstracja, muzyczka]

kolejny błąd to to, że jak jedziemy na wstecznym to o dziwo jedziemy 30 razy szybciej niż normalnie. Patrzcie: [demonstracja, muzyka z rangersów] *Napiss: O nie! Moje oczy!*.

O M G, patrzcie jak jadę. Ale to nie koniec niespodzianek. Zaraz wam coś dziwnego pokaże.

No taka przyczepność do gór i tras tylko w grze big rigs. Ale mam dla was też dziwnego suprajsa. Trasa nigdy się nie kończy i jedziemy dalej i widzimy jak nasza ciężarówka dziwnie się zachowuje. Łot de fak, widzieliście to? Nosz kurde, mam dość tej gry. Jest głupia, bez sensu i nierealistyczna. Dobra, zaraz wychodzę.

Zapomniałem się zająć w menu highscorem oraz creditsem. Dziwne, w highscore nic nie ma, chyba wiemy dlaczego. I ten credits też ubogi. I Dobrze. Możecie od razu skończyć grę lub recenzję klikając quit.

No i koniec tego krótkiego odcinka. Podsumowując: nie ma dźwięku, słaba grafa oraz bardzo niska grywalność. Polecam wszystkim tym, którzy lubią kaszanki.

Poprzedni
Super Stunt Spectacular
Transkrypt odcinka (Seria 1)
Big Rigs
Następny
Limbo of the Lost

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.